Zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci


Nasze dmuchane zjeżdżalanie na wynajem i sprzedaży zostały przygotowane z najwyższej jakości materiałów. Ich najważniejsze atuty to:

 • Gwarancja wysokiego bezpieczeństwa podczas zabawy

 • Zróżnicowana faktura, wygląd, wielkość czy sprężystość

 • Możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni

 • Bardzo wysoka szybkość dmuchania oraz rozstawienia takich zjeżdżalni

 • Wytrzymałe i bezpieczne mocowanie zjeżdżalni, co zapewnia stabilność niezależnie
  od liczby osób korzystających jednocześnie z naszych zjeżdżalni


 • Dlaczego warto wybrać dmuchaną zjeżdżalnię?


  Drewland proponuje swoim Klientom szyte na wymiar dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci na sprzedaż i wynajem, które stanowią świetne źródło rozrywki dla osób najmłodszych. Wykorzystujemy materiały między innymi takich producentów jak Mehler - stanowią klasę samą w sobie. Gwarantują bardzo wysoką żywotność zjeżdżalni, wysoką odporność na uszkodzenia, rozciągniecie czy przypadkowe rozerwanie materiału. Dmuchana zjeżdżalnia Drewlandu to produkt dla dzieci, który może zostać wykonany według pomysłu naszych Klientów - zarówno w warstwie kolorystycznej, wymiarowej jak i w obszarze tego, jak dokładnie będzie wyglądać. Staramy się spełniać prośby naszych Klientów w 100%, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie zjeżdżalni dmuchanej, która będzie jedynym w swoim rodzaju miejscem zabawy. Na naszych dmuchanych zjeżdżalniach możemy również nanieść różnorodne napisy czy obrazy, które jeszcze bardziej pozwolą na stworzenie czegoś wyjątkowego.

  Zjeżdżalnia dmuchana - wynajem


  Oferowane przez nas dmuchane zjeżdżalnie to nie tylko produkt na sprzedaż ale rownież na wynajem. Oferujemy zjeżdżalnie, które znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym, w zróżnicowanych kolorach, rozmiarach oraz przedstawiających inne historie bądź przypominające inne postacie, dobrze kojarzone przez dzieci. Nasze zjeżdżalnie dmuchane na wynajem możemy dostarczyć na adres wskazany przez naszych Klientów. Możliwy jest naturalnie także odbiór osobisty. Warto skorzystać z naszej oferty aby przygotować coś bardzo rozrywkowego i oczekiwanego przez dzieci

  Zdjęcia zjeżdżalni dmuchanych


  Zjeżdżalnia dla dzieci

  zjeżdżalnia dmuchana

  Zjeżdżalnia dla dzieci

  zjeżdżalnia dmuchana

  zjeżdżalnia dmuchana wynajem

  zjeżdżalnia dmuchana wynajem

  zjeżdżalnia dmuchana wynajem

  zjeżdżalnia dla dzieci

  Jak zamówić lub wynająć zjeżdżalnię dmuchaną?


  Każda przygotowana przez Drewland zjeżdżalnia to osobny projekt, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty, abyśmy mogli przygotować zjeżdżalnię spełniającą Państwa oczekiwania.
  Wystarczy kliknąć tutaj aby przejść do zakładki kontaktowej.


  O firmie Drewland - producencie dmuchańców

  Już od 2006 roku zbąszyńska firma Drewland dostarcza na teren całej Polski a także zagranicy wysokiej jakości urządzenia dmuchane. Jesteśmy producentem dmuchańców, którego produkty stanowią doskonale uzupełnienie takich wydarzeń jak festyny rodzinne, imprezy integracyjne dla dzieci, kinderbale oraz innego rodzaju eventy, które skoncentrowane są na potrzebach maluchów oraz nieco starszych dzieci. Produkujemy również interesujące i wytrzymałe meble ogrodowe i restauracyjne.

  Jesteśmy w posiadaniu parku maszynowego, który dzięki stałemu wykorzystaniu nowych technologii we współpracy z doborem właściwych materiałów oraz dodatków umożliwia nam produkcję urządzeń dmuchanych, które przynoszą radość dzieciom z całego kraju.

  Produkcja urządzeń dmuchanych to coś, na czym przedsiębiorstwo Drewland zna się najlepiej. Zawsze szczegółowo przedstawiamy naszym Klientom przygotowaną ofertą, starannie dobierając produkt, który okaże się odpowiedni na konkretne wydarzenie.

  Istotnym faktem jest to, iż Drewland należy do Stowarzyszenia Rzeczoznawców Pneumatycznych Urządzeń Rozrywkowych. Nasze dmuchańce mają wszelkie atesty oraz zezwolenia od użytkowania.
  Kontakt

  ul. Warszawska 7
  64-360 Zbąszyń
  tel. 726 407 805, 796 111 499  Na mapie:
  licznik odwiedzin tumblr