Ogranizowanie festynów, imprez zakładowych, pikników

Zajmujemy się organizacją imprez głównie pod względem zapewnienia miłej i bezpiecznej zabawy dzieciom. Korzystamy tylko z urządzeń posiadających aktualne atesty. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju urządzenia zabawowe od dużych zjeżdżalni po małe suche baseny. Do obsługi naszych urządzeń zatrudniamy przeszkolone osoby z doświadczeniem pedagogicznym. Zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą.

Do wyboru:

Zjeżdżalnie dmuchane
Zamki dmuchane
Dmuchane place zabaw
Dmuchane połykacze
Maszyny do popcornu
Maszyny do kręcenia waty cukrowej (różne kolory waty)
Balony zwykłe, balony z helem
Duże bańki mydlane
Malowanie twarzy


Zdjęcia z naszych imprez

Zjeżdżalnia dmuchana smok
3-kolumnowa zjeżdżalnia dmuchana
Dmuchane zjeżdżalnei na festynie rodzinnym

Plac zabaw dmuchany
Zamek dmuchany dla dzieci
Bramka dmuchana

Dzieci bawiące się na dmuchanym placu zabaw
Dzieci bawią się na zjeżdżalni dmuchanej
Malowanie twarzy dzieciom

Impreza integracyjna
Dzieci na dmuchanym zamku
Festyn rodzinny

Dziecko z watą dmuchaną
Zabawa na dmuchańcu
Festyn rodzinny widok z drona

Połykacz krokodyl Drewland
Motyl malowany na twarzy dziecka
Dzieci z pomalowanymi twarzami

Dmuchaniec bramka Drewland
Mały dmuchany plac zabaw
O firmie Drewland - producencie dmuchańców

Już od 2006 roku zbąszyńska firma Drewland dostarcza na teren całej Polski a także zagranicy wysokiej jakości urządzenia dmuchane. Jesteśmy producentem dmuchańców, którego produkty stanowią doskonale uzupełnienie takich wydarzeń jak festyny rodzinne, imprezy integracyjne dla dzieci, kinderbale oraz innego rodzaju eventy, które skoncentrowane są na potrzebach maluchów oraz nieco starszych dzieci. Produkujemy również interesujące i wytrzymałe meble ogrodowe i restauracyjne.

Jesteśmy w posiadaniu parku maszynowego, który dzięki stałemu wykorzystaniu nowych technologii we współpracy z doborem właściwych materiałów oraz dodatków umożliwia nam produkcję urządzeń dmuchanych, które przynoszą radość dzieciom z całego kraju.

Produkcja urządzeń dmuchanych to coś, na czym przedsiębiorstwo Drewland zna się najlepiej. Zawsze szczegółowo przedstawiamy naszym Klientom przygotowaną ofertą, starannie dobierając produkt, który okaże się odpowiedni na konkretne wydarzenie.

Istotnym faktem jest to, iż Drewland należy do Stowarzyszenia Rzeczoznawców Pneumatycznych Urządzeń Rozrywkowych. Nasze dmuchańce mają wszelkie atesty oraz zezwolenia od użytkowania.
Kontakt

ul. Warszawska 7
64-360 Zbąszyń
tel. 726 407 805, 796 111 499Na mapie:
licznik odwiedzin tumblr