Kinderbal dla dzieci – wspaniała zabawa


Kinderbal to wspaniały czas dla dzieci, kiedy cała uwaga osób dorosłych jest poświęcona właśnie im. To obcobrzmiące słowo zadomowiło się w Polsce na dobre i obecnie jest coraz częściej wyszukiwane w internecie. Drewland, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, przygotował ofertę na kinderbal, która spełnia oczekiwania osób najmłodszych. Do naszej oferty na kinderbal należy włączyć między innymi:

 • zabawę na dmuchanych zamkach

 • zabawę na dmuchanych zjeżdżalniach

 • zabawę z innymi urządzeniami dmuchanymi

 • wykorzystanie podczas kinderbalu profesjonalnych animatorów, którzy urozmaicą dzieciom na przykład ich urodziny lub inne święto

 • malowanie twarzy, wykorzystanie przebrań

 • dziesiątki znakomitych zabaw, które uprzyjemnią kinderbal nie tylko dzieciom, ale również ich opiekunom
 • Jak organizujemy kinderabal?

  Organizowane przez nas kinderbale to przede wszystkim dostarczenie wszelkiego niezbędnego sprzętu oraz zapewnienie, że dzieci znajdą się pod opieką animatorów. Naszą główną atrakcją są naturalnie dmuchańce, które są świetnie odbierane przez dzieci i mogą pozwolić im bawić się przez kilka godzin w zróżnicowany sposób. Nasze dmuchańce są bezpieczne dla dzieci.  Kinderbal - zdjęcia


  kinderbal
  kinderbal
  kinderbal

  Dmuchany plac zabaw


  W naszej ofercie znajdują się także dmuchane place zabaw, które stanowią doskonałe źródło rozrywki dla dzieci. Oferujemy je w formie, którą uwielbiają dzieci. Przede wszystkim kolorowe, rozłożyste, z wieżyczkami, oknami, bramami,tunelami. Nasze dmuchane place zabaw często przypominają znane postaci z bajek oraz superbohaterów. Nasza oferta dmuchanych placów zabaw skierowana jest do osób, które nie tylko poszukują dmuchańców na sprzedaż, ale także na wynajem. Nasze dmuchane place zabaw oferujemy między innymi na kinderbale oraz innego rodzaju przyjęcia skoncentrowane na dzieciach.

  Zobacz nasze dmuchane place zabaw


  dmuchany plac zabaw
  dmuchany plac zabaw
  dmuchany plac zabaw  O firmie Drewland - producencie dmuchańców

  Już od 2006 roku zbąszyńska firma Drewland dostarcza na teren całej Polski a także zagranicy wysokiej jakości urządzenia dmuchane. Jesteśmy producentem dmuchańców, którego produkty stanowią doskonale uzupełnienie takich wydarzeń jak festyny rodzinne, imprezy integracyjne dla dzieci, kinderbale oraz innego rodzaju eventy, które skoncentrowane są na potrzebach maluchów oraz nieco starszych dzieci. Produkujemy również interesujące i wytrzymałe meble ogrodowe i restauracyjne.

  Jesteśmy w posiadaniu parku maszynowego, który dzięki stałemu wykorzystaniu nowych technologii we współpracy z doborem właściwych materiałów oraz dodatków umożliwia nam produkcję urządzeń dmuchanych, które przynoszą radość dzieciom z całego kraju.

  Produkcja urządzeń dmuchanych to coś, na czym przedsiębiorstwo Drewland zna się najlepiej. Zawsze szczegółowo przedstawiamy naszym Klientom przygotowaną ofertą, starannie dobierając produkt, który okaże się odpowiedni na konkretne wydarzenie.

  Istotnym faktem jest to, iż Drewland należy do Stowarzyszenia Rzeczoznawców Pneumatycznych Urządzeń Rozrywkowych. Nasze dmuchańce mają wszelkie atesty oraz zezwolenia od użytkowania.
  Kontakt

  ul. Warszawska 7
  64-360 Zbąszyń
  tel. 726 407 805, 796 111 499  Na mapie:
  licznik odwiedzin tumblr