Kontakt
>>> Producent dmuchańców zapewnia bezpłatnę wycenę urządzeń dmuchanych
>>> Świadczymy wszelką pomoc oraz dzielimy się własnym doświadczeniem podczas wyboru odpowiedniego dmuchańca


Masz wątpliwości jaki produkt wybrać i który z nich będzie odpowiedni na przykład na organizowany przez Ciebie kinderbal? Nie wiesz jakie powinien mieć gabaryty? Potrzebujesz miejsca, w którym dzieci mogłybu miło spędzić czas? Napisz do nas i przedstaw nam swoje zapytanie - Drewland pomoże Ci w każdej sytuacji związanej z doborem urządzenia odpowiedniego potrzebom Klienta. Od tego jesteśmy aby wspomóc radą wszystkie osoby zainteresowane nabyciem różnorodnych dmuchańców. Posiadamy duże doświadczenie w szyciu dmuchańców dokładnie pod indywidualne zamówienie klienta.Adres naszego przedsiębiorstwa:

Drewland

ul. Warszawska 7, 64-360 Zbąszyń,

tel. 726 407 805

drewland111@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz do zapoznania się z naszą całą ofertą.
Imię i nazwisko:


e-mail:


Numer telefonu:


Temat wiadomości:


Treść wiadomości:


O firmie Drewland - producencie dmuchańców

Już od 2006 roku zbąszyńska firma Drewland dostarcza na teren całej Polski a także zagranicy wysokiej jakości urządzenia dmuchane. Jesteśmy producentem dmuchańców, którego produkty stanowią doskonale uzupełnienie takich wydarzeń jak festyny rodzinne, imprezy integracyjne dla dzieci, kinderbale oraz innego rodzaju eventy, które skoncentrowane są na potrzebach maluchów oraz nieco starszych dzieci. Produkujemy również interesujące i wytrzymałe meble ogrodowe i restauracyjne.

Jesteśmy w posiadaniu parku maszynowego, który dzięki stałemu wykorzystaniu nowych technologii we współpracy z doborem właściwych materiałów oraz dodatków umożliwia nam produkcję urządzeń dmuchanych, które przynoszą radość dzieciom z całego kraju.

Produkcja urządzeń dmuchanych to coś, na czym przedsiębiorstwo Drewland zna się najlepiej. Zawsze szczegółowo przedstawiamy naszym Klientom przygotowaną ofertą, starannie dobierając produkt, który okaże się odpowiedni na konkretne wydarzenie.

Istotnym faktem jest to, iż Drewland należy do Stowarzyszenia Rzeczoznawców Pneumatycznych Urządzeń Rozrywkowych. Nasze dmuchańce mają wszelkie atesty oraz zezwolenia od użytkowania.
Kontakt

ul. Warszawska 7
64-360 Zbąszyń
tel. 726 407 805, 796 111 499Na mapie:
licznik odwiedzin tumblr